Pixel Creative Araç Giydirme Tasarımı, Branda Baskı, Vinyl Baskı, Folyo Baskı, Onearac-giydirme Way Vision Cephe Giydirme ve benzeri tüm reklam ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktadır.

Çalışma hayatına başladığı 2000′den bugüne geniş bir yelpazede birçok kuruma reklam hizmeti veren Pixel Creative, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığı yolda halen başarıyla ilerlemektedir…

Araç Giydirme Ne demektir?

Araç Giydirme tasarımı adı üstünde Araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Araçların kendi firma logo ve sloganlarıyla birlikte yaptıkları işi gösteren etkili bir pazarlama aracıdır. Sıkışık bir trafikte giderken sağda veya solda gözünüze takılan tasarımlı bir araç logosuna veya ismine otomatik olarak odaklanırız. Eğer  gördüğümüz araç
halı yıkama,su servisi vb gibi gündelik ihtiyaçlarımıza paralelse mutlaka telefonunu alır ya da internet adresini alırız.

Araç giydirme kurumsallık için önemli bir faktördür. Sizde araç giydirme tasarımı için bize ulaşın,size prototip bir tasarım yapalım. Aracınız güzelleşsin,markanız bilinsin..

Araç Giydirme terimi halk arasında Araç Üstü Reklam veya Araba Giydirme olarakta kullanılır. Araç Giydirme; Cast Folyo diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Bu yapışkanlı PVC Cast Folyo’nun kalınlığı 0.11 – 0.13mm. aralığındadır. Cast Folyo’nun çok ince olmasının sebebi; Araç Giydirme işlemi yapılırken, Aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esneterek yapışması içindir. Bu işlem profesyonel Araç Giydirme Ustaları tarafından yapılmalıdır. Araç Giydirme Konusunu diğer konu başlıklarından daha detaylı takip edebilirsiniz.