Broşür Tasarımı kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu önemli bir reklam aracıdır. Firma tanıtımınız için pratik ve etkileyici çözüm istiyorsanız ürün ve hizmetlerinizi kreatif konseptler ile tanıtabilirsiniz.

İyi bir tasarımla ve matbaa baskısıyla hazırlayacağınız broşür tasarımlarını etkili bir biçimde dağıtabilirseniz mutlaka iyi bir dönüş alabilirsiniz.Günlük yaşamda insanların bekleme alanları oldukça fazladır. Tanıtım araçlarınızı sektörünüz ile ilgili alanlara bıraktığınızda hedef müşteri kitlenize ulaşabildiğiniz gibi firmanızı ve ürünlerinizi tanıtma olanağı bulursunuz.

Broşür Tasarım, markanızın müşterinizde yaratacağı önemli bir vurgudur.

Müşteri ziyaretlerinizde veya sizinle ilgili ayrıntılı bilgi istendiği takdirde, web sayfanız kadar sunacağınız tanıtım araçları da önemlidir. Etkili ve dikkat çeken bir sunum için yapmış olduğunuz işleri,hizmetleri ve ürün gamınızı etkili bir broşürler perçinleyebilirsiniz.

Ancak her reklam mecrasında olduğu gibi broşür tasarımının etkinliği;

1. Broşürde kullanılacak elementlerin titizliğine

2. Kullanılan görsel ve tasarım konseptine

3. Matbaa kalitesine

4. Hedef kitlesine

5. Dağıtım şekline göre önem ve etkinlik arz eder. Bu yüzden broşür tasarımını sanal mecradan ziyade sizi yerinizde ziyaret etmekte,konuyla ilgili neler yapabileceğimizi netleştirmekteyiz.

Broşür tasarımı her sektörde en çok kullanılan tanıtım materyalidir. Sıradan broşürlerin tüketicinin eline verildiği andan itibaren sokağa yada çöp kutusuna büyük bir hızla atıldığını bilen tasarımcılarımız uzun süre elde incelenecek ve akılda kalıcak, ciddi bir reklama dönüşüp kolay algılanabilecek tasarımlar logo tasarım üretmektedir.

Broşür tasarımı ve katalog tasarımı fiyatına göre seçilecek reklam araçları değildir. Ucuz ve etkisiz broşürlerin, katalogların yerine ekonomik ama etkili broşürler yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Başlıca broşür çeşitlerimiz; A6 Broşür (10x14cm), A5 Broşür (14x20cm),A4 Broşür (20x30cm),A3 Broşür(30x40cm) ve A2 Broşür(40x60cm)