Maskot Tasarım etkili ve özgün bir çalışma ürünüdür. Maskot tasarımında esas olan firmanın beklentisidir.

 

Bazen bir maskot firmanıza can verdiği gibi bazen de maskotu görsel bir tema olarak da kullanabilmektesiniz.  Maskot tasarımında önemli olan özgünlük ve farklılıktır.

 

Sektörünüze uygun bir çalışma ürünü olacağı için maskot bazen bir sevimli hayvan bazen hayvan-insan arası bir karakter,bazense tamamen soyut bir çalışma ürünü olabilmektedir. Tabiyki bunlar çalışma esnasında netleşecek olup ,alternatif çalışmalar arasından değerlendirilebilmektedir.

 

 

Maskot Tasarımı

Maskot ihtiyaçlarınız için bizi arayınız, bizde illüstratif bir çalışma ile size uygun maskotu hazırlayalım. Gerekirse ihtiyacınız olan maskot kostümünü de hazırlayıp event ve lansmanlarda 3D boyutlu sunum yapmanızı sağlayabiliriz.

 

 

 

Maskot Tasarımının Önemi

Sektör ve kuruluşun özelliklerine göre maskot tasarımları oldukça yararlı görsellerdir.  Artık klasik reklamcılık ihtiyaçları karşılamamaya başladı. Farklı çağrışımlar ve konseptler daha etkili hale geldi.

 

 

Maskot

Sizi ifade eden, kurumsal kimliğinize uygun ve sizi öne çıkaracak karakter – maskot tasarımları yaparak hayata geçirmek bizim uzmanlık alanımız.

Logo Maskot

Karakter ve Maskot tasarımlarınızın istediğiniz özelliklere uygun olarak mümkün olan optimum sürede Pixel Creative kalitesiyle hazırlanır ve size sunulur. Maskot çizimi ile markanıza hayat mı vermek istiyorsunuz. Sizde Pixel ailesi ile birlikte istemiş olduğunuz  maskot çizimine rahatça ulaşabilirsiniz.