Ücretsiz Kaynak

2016 yılı en iyi web Tasarım araçları

Web Tasarım Ajansları ve web tasarımla uğraşan arkadaşlar güncel gelişmeleri takip etmeleri gerekir. Öyle ki güncel teknolojileri uygulamadığı taktirde mobil uyumu,seo ve birçok konuda geride kalacaktır. Bu yüzden bizlerde size bununla alakalı siteleri vereceğiz.

Şehirde yepyeni bir tarayıcı daha hızlı ve akıllı çalışmanıza yardımcı olmak için diğer serin şeylerin bir demet yanı sıra, var reklamlar artık sık sık sayfanın içeriğine göre daha indirmek için uzun sürer ve reklam ağları giderek kötü amaçlı yazılım teslim suçlular tarafından istismar ediliyor: online reklam modeli son birkaç yıl içinde elden elde edilmiştir. Web Tasarım araçları bu yüzden önemlidir.

Cesur olun. Bu karar olsun bloklar izci ve müdahaleci reklamlar, karşıdan şey bu tarayıcı var. Böyle bir şey statükoyu bozmaya ve bizi web temizlemek yardımcı olmak için yeterli olabilir mi? Kim bilir, ama doğru yönde atılmış bir adım gibi görünüyor.

Bunun ötesinde, biz de maketlerini, görsel tasarım, kullanıcı deneyimi ve kodlama ile size yardımcı olacak araçlar her zamanki yuvarlak-up var.

01. Brave

2016 itibariyle google chrome,ducky duck,yandex,firefox olmak üzere birçok tarayıcı mevcuttur. Brave de bunlardan bir tanesidir. Hem hızlı,hem güvenli hem de reklamlardan uzak bir tarayıcı kullanmak istiyorsanız Brave’i denemelisiniz.

Bu heyecan verici yeni bir tarayıcı Büyük reklamlar ve izleme teknolojileri önlemek böylece, web neler cihazınız indirme karar vermenizi sağlar. Cesur web sitesine göre, sayfa yükleme süresi yüzde 60 kadar bu rahatsızlık neden olur. Bu tarayıcı ile sizin gizlilik saygı ‘iyi’ reklamları görmek için tercih edebilirsiniz, ya da size tüketilen içerik için doğrudan siteleri ödemek için micropayments kullanabilirsiniz.

https://brave.com/

02. MERN

Izomorf JavaScript uygulamaları istemci tarafı ve sunucu tarafı hem de çalıştırılabilir ve bunlar aynı kodu paylaşıyorlar. , Mongo, Express tepki ve NodeJS: Mern kolay kanıtlanmış araçların sağlam temeller kullanarak bunları oluşturmak için yapar bir iskele aracıdır. Eğer doğru dalış böylece hiçbir karmaşık kurulum var.

http://mern.io/

1. Hiçbir yapılandırmaları ve kurulumu. Sadece sen ve ben gitmek iyidir.
2. tepki ve Redux sağlam temeller üzerine inşa edilmiştir.
3. küçük başlayın; Kolayca ihtiyaçlarınıza göre uzatın.
4. Yapı üretimi kolayca hazır izomorfik uygulamalar.
5. Bir dil, her yerde JavaScript.

03. UI Patterns

Bu interaktif galeri ile ortak UI durumları ele alma seçeneklerinizi keşfedin. Site böyle devam şeyler yeniden düzenleyerek, tarihleri giren bir profil düzenleme gibi etkileşim sorunlara göre sıralanır. Her senaryo için sizin ihtiyaçlarınıza uygun hangisinin görmek için sürücüyü test edebilirsiniz UI seçenekleri bir dizi vardır. Her UI çözümü için mevcut kaynak kodu bile var.

http://uipatterns.io/

Örneğin daha iyi ürünler yaratmak

Keşfet ve interaktif UI tasarım desenleri ile oynamak ve ortak UI sorunları çözmek için öğrenirler.
Tamamen interaktif ve indirilebilir örneklerle tasarım desenleri bir küratörlüğünü listesini bulun.
Desenler düzenli olarak eklenir.

UI tasarım desenleri ortak tasarım sorunların çözümleri bulunmaktadır. Onlar sorunun genel bir bakış ve bunu çözmek için bir dizi çözüm sunar.
Biz ortak tasarım sorunları çözmek için geldiğinde geliştiriciler ve tasarımcılar için bir referans noktası sağlamak UIPatterns.io oluşturduk.
Her kalıp tamamen interaktif örnekler, indirilebilir kaynak kodu ile gelir ve mobil cihazlarda kullanılabilir.
herhangi bir spesifik bir çerçeve veya teknolojiyi kullanmak için gerekli değildir taşıyamazsınız Biz Mobiscroll ile örnekler inşa etmişlerdir.
Bu ilkeler mobil web ve yerli uygulamalar için de geçerli bulunmaktadır.

04. Bricks.js

Sabit genişlik elemanları için bir alevli hızlı duvarcılık düzen jeneratör

O bağımlılıkları üzerine inşa ve gereksiz özellikleri ile şişirilmiş değildi biri istedim çünkü Mike Cavalea bu hızlı yığma düzeni jeneratör yaptı. Sonuç en yüksek hızda sabit genişlik elemanları için düzen paketi minimal, performans ve güçlü bir araçtır.

Tuğlalar olursa olsun, kaç öğe hızlı paketleme süresi için yanan düzen özelliklerinin toplu iş okuma istifade. performans yanında, özellikler:

Hiçbir gerekli HTML işaretleme veya CSS stil
Minimal, güçlü ve okunabilir yapılandırma
Opsiyonel yeniden boyutlandırma taşıma
dinamik olarak eklenen öğelerin optimize taşıma

ttp://callmecavs.com/bricks.js/

05. Imagify

Büyük görüntüler için moda internetin performans sorunları iyileştirmek için hiçbir şey yapmadı. görüntü sıkıştırma çok düşünce vererek değilseniz o zaman çarçabuk sayfa yükleme sürelerini geliştirmek olasıdır. Imagify önemli ölçüde kalitesini bozmadan resimlerinizin boyutunu azaltacaktır ve bir eklenti kullanarak CMS içinde bir API, onların online uygulaması ile veya kumanda edilebilir.

IMAGIFY mükemmellik ulaşmanıza yardımcı olacaktır

Bu ortalama bir web sayfası ağır yapmayı bir gerçektir. Onlar daha belirgin gibi, görüntüler üzerinde suçladı olabilir.

Neden güzellik ve hız arasında seçim yapmak zorunda ki? Düzeltmek için zamanı.

SİZİN WEBSITES Hızlandırma
hafif görüntüleri ile hız, kullanıcı deneyimi ve hatta SEO kazanacaktır.
ZAMANDAN TASARRUF
resimlerinizi ince ayar Dur, şimdi otomatik olarak optimize edilmiştir.
Kaliteden ödün vermeyen
kaliteden ödün vermeden görüntülerin ağırlığı azaltmak. Onlar güzel kalacaktır.

https://imagify.io/

06. GitHub Importer

Şimdi bu kullanışlı araç ile GitHub içine Subversion, Mercurial veya Team Foundation Server kod alabilirsiniz. Burada blog yazısı aşırı daha fazla ayrıntı.

07. Craft

Eğer tasarımları gerçekçi içerikle çalışmak, böylece zanaat görüntü ve metin çekmek Sketch ve Photoshop eklentileri bir takımdır. Veriler, kendi dosyaları, Dropbox, web veya önceden oluşturulmuş veri tabanlarından gelebilir. doğru tasarım öğeleri çoğaltmak için bir özelliği de var.

Craft Aklınızda gerçek veriler ile tasarımı sağlayan Sketch ve Photoshop için bir eklenti paketidir. En iyisi, onlar panel arabirimi üzerinden Photoshop ve Sketch hem doğrudan entegre.

Gerçek veriler ile Tasarım

Craft size data-sınırsız ile tasarım için güç verir.
İş akışınızı hızlandırın
Zengin veri almak ve her zamankinden daha hızlı tasarım varlıkları çoğaltmak.
sorunsuz entegrasyon

http://labs.invisionapp.com/craft

08. Foodshot

ücretsiz görüntü kaynakları ile avlanan ve en iyi olanlar ile size sunar bu kullanışlı blogdan iyi yemek görüntüleri alın. Tüm fotoğraflar yüksek çözünürlüklü ve kredi vermeden istediğiniz gibi kullanabilirsiniz anlamına gelir Creative Commons Sıfır lisansı altında dağıtılır.

09. okayNav

Pencere veya ekran genişliği azaldıkça bu akıllı nav tasarımı giderek bir off-ekran navigasyonu menü öğeleri daraltmak, böylece her zaman ekranda öğeler için maksimum sayıyı var.

10. JsTips

JavaScript becerileri bu uygulama tarafından her gün size gönderilen küçük bir ipucu okuyarak kolay yolu geliştirin. Bir uygulamayı indirmek istemiyorsanız sadece oraya gitmek yüzden bu GitHub repo dayanıyor.

Menü