Logo Tasarım

İnşaat Logo Tasarım

m-construction

İnşaat sektöründe logo tasarım hazırlamak için neler gerekir onu paylaşacağız. Tabiyki sektörel olarak farklılık gösteren logo tasarım endüstrisinde ne yapmalı,ne yapmamalı?

Öncelikle elinizde bir checklist olsun?

1. Firmaya ait detaylı brief?

– Firmanın daha önce logosu
– Varsa ortaklık yapısı
– Markaya ait tarihçe ve detay bilgisi

Bu bilgileri sentezleyip logonun oluşumu için gerekli alt yapıyı hazırlayabilirsiniz.

hunt-insaat

2. Firmanın istekleri ve tecrübe doğrultusunda yapacağınız eskiz çalışmalarıyla sonuca ulaşmanız zor olmayacaktır. Karakalem ile eskizler hazırlayabilir, beğendiğiniz çalışmaları scan edip taratabilir bunlar üzerinden sonuca ulaşabilirsiniz.

Tabiyki firmanın kurumsal renkleri çok önemlidir. Renkler hakkında detaylı bir bilgiye gerek yok,ne kadar firma renk konusunda tercih belirtse de nihayetinde değişiklik gösterecektir.

Renklerin insanlar üzerindeki etkisi hiç de yabana atılır cinsten değil. Her ne kadar ‘zevkler ve renkler tartışılmaz’ dense de uzmanların elde ettikleri dikkat çekici sonuçların bu tartışmanın yapılmasında gecikildiğini açıkça gösteriyor.Girdiğiniz bir lokantadan neden kalkmak istemediğiniz, yolda yürürken neden birden bire acıktığınız, neden kapalı bir alanda otururken sıkıldığınız ya da neden bir kişi ile konuşmaya kalktığınız zaman size kaçamak cevaplar verdiğini hiç merak ettiniz mi?

İnşaat sektörünün temelinden gelen yönetim kadrosu ve sektöründe uzman ekipleri ile yaşanabilir sıcak mekanlar inşa eden pixel creative, 17 yıldır bölgesinde yaptığı projeleri en uygun fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Arzu ve ihtiyaçları birleştirerek üretilen projeler ile, bilinen ve güven duyulan bir firma olarak, sektörde kaliteli sistemleri uygulamayı hedeflemiştir.

Insaat üretimlerinde kaliteyi ve kosulsuz müsteri memnuniyetini ilke edinmistir.

Faaliyetlerimiz arasinda villa,toplu konut,sanayi binalari,alisveris merkezlerinin çati ve cephe kaplamalari yer almaktadir.

Menü