Logo Tasarım

Tasarımla Güven İnşa Edin

Hangi iş olursa olsun müşteriye güven vermek, iyi bir izlenim bırakmak gerekir. Bu yüzden bir takım önemli ipuçlarını sizinle paylaşacağız:apple

Bir Düşünceli Logo seçin

İlk Apple Logosu

Logonuz sık sık dünyaya tanıtılması için kilit rol oynar ve bu yüzden etkili logolar, kendine özgü uygun ve basit. Markanın ruhunu yakalayan bir logo kamuoyuna entrika ve rahatlatmayı bağlı ve kendine özgü bir logo insanlar sorumlu tutmak için izin verir. İlk Apple için bir tasarım seçerken, Steve Jobs kafasına düşmek hazırlanıyor bir elma ile bir ağacın altında Sir Isaac Newton karmaşık bir aşındırma seçti.Katalog Tasarım da çok önemli bir envanterdir.

Elma sonra merak, bilgi ve başına buyruk dehasının peşinde temsil tasarımın odak noktası oldu; onun rezil ısırık bilgisayar terimi kapalı bir oyun “byte”. 1981 basın toplantısında yeniden tasarlanırken konuşan Steve Jobs “elma ardındaki ana fikir en sofistike biçimde insanlara kolaylık getirmek oldu.” dedi Jobs ‘ Fikir son derece başarılı oldu ve ikonik tasarımı güvenilir teknoloji küresel bir simgesi haline gelmiştir.

Haydi Şimdi Tasarım Konuşalım!

Etkili web ve grafik tasarım daha da izleyiciler yürütmektedir. Ekonomik Kurumsal Kimlik tasarımı da dikkat çekicidir. Tüketicilerin rahat, onlar harekete geçmeye hazırız. Onun ana sayfasında, içerik yönetimi sitesi Squarespace, her şablon farklı endüstrileri temsil eden çeşitli cihazlar üzerinde çeşitli site şablonları içeren görüntüleri bir dizi sergiliyor. Bu basit ama şık tasarımı ile, Squarespace kapsayıcı ve davetkar bir havası taşır. Artı, slogan “herkes için daha iyi web siteleri” cesaretle Squarespace misyon beyanı duyuran, belirgin olarak görüntülenir. Sitesi şirketi En İyi Görsel Tasarım 2014 Webby Ödülü kazandı gibi bu ayarlıyoruz taktik, ödedi.

square

İşte sizden bilinçaltında iyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız ince eleyip sık dokuyun. Tasarım ajansına güvenmeden önce size neler verebileceğini iyice analiz etmeniz gerekir. Bu yüzden siz siz olun zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

, ,
Önceki yazı
Telefonunuzda yer açmak için etkili yol: Kısayollar!
Sonraki yazı
Twitter’da da videolar otomatik oynamaya başlayacak

İlgili Yazılar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü