Hepimiz bazı film karakterlerini çok sevmişizdir.; Özellikle ergenlikte , bizim favori süper kahramanlardan malzeme almak için sadece çok özel gibi çanta, kupalar, tee veya malzeme olsun. Zaman zaten değişti ama bizim beğenisine yok. Kimimiz kalemlik,kimiziz çantasını bazıları kupasını alırlar. Psikolojij olarak da biliyorsunuz insanları mutlu ve memnun eden objeler yakında olmasında fayda var.

Kim her biri kendi tuhaflıkları var, kırmızı ve sarı, mavi ve siyah Angry Birds, çok popüler oyun farkında değildir. Hedefe çekim kuşlar, renkli arka planlar, yeni heyecan verici aşamaları oyunun bireysellik eklemek tüm vardır.

Şimdi akılda insanların ilgi tutarak, yapımcıları Angry Birds film ile geliyor. Vay! O, çok eğlenceli olacak değil mi gidiyor? Büyük ekranlarda onları izlemek çok heyecan verici olacak. En sevdiğiniz oyun karakterleri gerçek gibi sinemalarda açılır Böyle bir zevk olduğunu. Bu aksiyon, komedi ve animasyon film hayranları için plakalı ne getireceğini merak ediyorum.

Ben o zaman değer olacaktır eminim. Yani, 20 ekranlar vuracaktır, Mayıs, 2016 (ABD) arkadaşlarınızı kapmak ve birlikte film izlemek planlıyoruz. Bugün kişisel kullanım için ücretsiz kızgın kuşların film karakterleri t-shirt tasarımı önünde gelişen duyuyorum. Onları tee ve çocuklar, millet, arkadaşları ve besties hediye onu yazdırılan alabilirsiniz.

Bir göz; Sizin için tüm dizilmiş var daha böyle ilginç mesajlar için ayrılmamak. Sizin karşılık her zaman takdir, bize pratik geribildirim bırakın ve bize devamını blogdan kadar aradıklarını biliyorum yapmak; bizim en iyi çabalar seçtiğiniz ileri şeyler koymak için yapılacaktır. Sizi mutlu ve sağlam ilgi tutmak için buradayız.

,
2016 Bomb Siyah Angry Bird T-Shirt Tasarımı
Angry-Birds-Bomb-Tshirt-Design

Ücretsiz İndirin

Ticari Kullanım için:

License: Creative Commons Attribution 3.0 Unported License

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü